





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Prześcieradło frotte bardziej grzeje i charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na zimniejsze dni. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Świetny
kolor odpowiada przedstawieniu
Praktyczny

Frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie


Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie