







Wymiary 84×58×44 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Ciemnoróżowy Lakierowana stal: Czarny Wymiary Szerokość: 58 cm Szerokość siedziska: 35 - 41 cm Głębokość: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 84 cm Wysokość siedziska: 49,5 cm Wysokość oparcia: 39 cm Wysokość podłokietników: 21 cm Obciążenie: 110 kg Waga: 4 kg Specyfikacja Ponadczasowy pikowany design w połączeniu z doskonałą ergonomią Miękka aksamitna tkanina odporna na zabrudzenia Idealne do salonu, kuchni, jadalni lub domowego biura Dostarczane w wersji do montażu - łatwe w montażu Aksamitne krzesła do jadalni stanowią eleganckie i wygodne rozwiązanie dla każdej jadalni czy kącika kuchennego. Dzięki miękkiej powierzchni aksamitu prezentują się luksusowo zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku, podczas gdy miękkie wypełnienie i ergonomiczny kształt zapewniają komfort nawet podczas dłuższego siedzenia. Ten rodzaj krzesła to nie tylko praktyczny mebel, ale także wyrazisty element designerski, który przyciąga wzrok na pierwszy rzut oka. Doskonale nadaje się zarówno do codziennego spożywania posiłków, jak i do okazjonalnego spotkania z gośćmi.
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Materiał siedziska | Materiał |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 49,5 cm |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Wysokość oparcia | 39 cm |
| Szerokość siedziska | 35 - 41 cm |
| Wysokość podłokietników | 21 cm |

Tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prowansalska
W magazynie
Tapicerowana, obrotowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, składana
W magazynie
Plastikowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa
W magazynie


Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie

Nowoczesna, obrotowa, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Retro, głębokość

83×55×45 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
Skórzana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Łóżko dwuosobowe
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
45×45 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie