





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ławostoły cieszą się ogromną popularnością, dzięki swojej funkcjonalności i coraz to nowszymi rozwiązaniami! Jeśli poszukujesz wymarzonego modelu, przedstawiamy Ci ławostół Quadro...
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | Nowoczesne |
| Kolor | Czarny/biały |
| Material | Płyta meblowa |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna, błyszcząca, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, głębokość
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Kwadratowa, błyszcząca, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa, składana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Rozkładana
W magazynie


Dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Rozkładana
W magazynie