




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Sanna U to ławostół, który zachwyca funkcjonalnością i elegancją w nowoczesnym wydaniu! Blat o pięknym, naturalnym rysunku drewna dębowego idealnie komponuje się z...
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rozkładane | Tak |
| Materiał blatu | Drewno |
| Wykończenie blatu | Fornirowane |
| Wykończenie podstawy | Metalowe |
| Długość blatu | O długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Kółka | Z kółkami |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Kształt blatu | Prostokątne |
| Połysk | Bez połysku |
| Półka | Bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | Bez szuflady |
| Ilość nóg | Pozostałe |
| Kolor | Dębowy/brązowy |
| Material | Fornir |
| Producent | Ferroligni |

Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
40×90×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie

Metalowa, zestawy
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Kwadratowa, matowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, dębowa
W magazynie
Szklana

Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, dębowa
W magazynie

Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Metalowa, zestawy
W magazynie
30-35×85-90×30-60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
40×70×70 cm, nowoczesna, kwadratowa
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
40×80×50 cm, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, marmurowa
W magazynie
Szklana, metalowa, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Skandynawska
W magazynie



Rozkładana
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie