




Wymiary 50×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Kolor Czarny Szary Turkusowy Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na zamek Zalecana temperatura prania 30–40 °C (według etykiety producenta)
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Wiosna, Całoroczne |
| Długość | 70 cm |
| Motyw | Serce |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

70×90 cm, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
40×50 cm
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
40×5 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie