




Wymiary 135×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 90,94 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel Salcombe Boats marki Catherine Lansfield to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie wprowadzić do swojej sypialni świeżą, nadmorską atmosferę. Komplet zdobi uroczy motyw żaglówek, który przywodzi na myśl spokojne porty i morską bryzę. Delikatne motywy żaglówek i dwustronny design oferuje możliwość zmiany wyglądu na bardziej wyrazisty, marynistyczny wzór. Wykonana z mieszanki poliestru z recyklingu i miękkiej bawełny, pościel zapewnia łatwość pielęgnacji oraz komfort codziennego użytkowania. Produkt spełnia również wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa ekologicznego, potwierdzone certyfikatem MADE IN GREEN by OEKO-TEX®.
| Szerokość: | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Właściwości | Dwustronna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 1.1 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 135x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100/OEKO-TEX® MADE IN GREEN |
| Kolekcja | Salcombe Boats |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na guziki |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Niebieski |
| Producent | Catherine Lansfield |

90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, zamek
W magazynieDostawa gratis
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
140×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, satyna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie