




Wymiary 120×170 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 258,29 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dywan dziecięcy Beats marki Universal to świetny wybór do stworzenia kącika zabaw w pokoju dziecka. Jest ozdobiony uroczym motywem trzech psów w dzianinowych swetrach i czapkach. Te wesołe postacie pobudzają dziecięcą wyobraźnię i ożywiają przestrzeń.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Długość włosia | 9 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Waga | 3.57 kg |
| Długość | 170 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Beats |
| Wzór | Zabawny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 179200 punkty/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/czyszczenie punktowe/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Juta |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Universal |

Dla dziewczynek, prostokąt
W magazynie
Wełniana
W magazynie
Prostokąt, polipropylenowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Dla dziewczynek, naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Wełniana
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Dla dziewczynek, naturalna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie



Prostokąt, niestandardowa
W magazynie
⌀ 60 cm, klasyczna, okrągła
W magazynie
Okrągła, jutowa
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Wełniana
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt

17×17 cm
W magazynieDostawa gratis

Jutowa
W magazynie
Zabawowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Naturalna
W magazynie
Naturalna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

Metalowa
W magazynie
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie