








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciepło drewna i spokojna, matowa podstawa – Calabro Max w tej odsłonie to propozycja dla osób, które cenią harmonijne, wyważone wnętrza. Drewnopodobny blat wprowadza do...
| Kształt stołu | Owalne |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie blatu | Laminowane |
| Wykończenie podstawy | Laminowane |
| Długość blatu | O długości ok. 140 cm |
| Głębokość blatu | O głębokości ok. 90 cm |
| Wysokość po podniesieniu | Ok. 75 cm |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Sposób podnoszenia | Z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | Bez kółek |
| Podnoszenie | Podnoszone |
| Połysk | W wysokim połysku |
| Kształt blatu | Owalne |
| Szuflada | Z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | Na 2 nogach |
| Półka | Z półką |
| Rodzaj szkła | Bez szkła |
| Styl | Nowoczesne |
| Kolor | Dębowy |
| Material | Super decor |
| Producent | Hubertus |

Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Marmurowa, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, retro
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Szklana

Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, głębokość
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, retro
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, owalna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, kwadratowa, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, retro
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, dębowa
W magazynie
Błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Szklana, kwadratowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Elektryczne kominki
W magazynie
Metalowa, sześcioosobowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie

Składana, regulowana
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna
W magazynie