







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta bawełniana pościel dla dzieci nie tylko sprawi, że pokój będzie przytulny, ale także zachwyci każdego małego marzyciela. Wesoły wzór z różowymi flamingami i zabawnymi detalami, takimi jak gwiazdki i serduszka, doda żywej i radosnej atmosfery każdemu dziecięcemu pokojowi. Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka i zapewnić mu stylowe miejsce do wypoczynku. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Można więc spokojnie zasypiać wiedząc, że zadbano o komfort pociechy w najdrobniejszych szczegółach. Pościel jest taka sama po obu stronach i ma praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Pomarańczowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Piękna i przyjemna pościel.

Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie

Zestawy, stal nierdzewna, z pokrywką
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie