

Wymiary 70×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra Kolor Jasnoszary Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Szerokość paska: 2 cm Specyfikacja Nie wybielać Nie suszyć w suszarce bębnowej Zapinanie na zamek błyskawiczny
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 90 cm |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Prążek | 2 cm |
| Motyw | Jednokolorowy, Paski |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Waga | 0,3 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

50×70 cm, na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, retro, na zamek
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
50×70 cm, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
70×90 cm, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, retro, na zamek
W magazynie
50×70 cm, na zamek
W magazynie
Bawełniana, industrialna, guziki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, industrialna, guziki
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, bawełniana
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie