

Wymiary 50×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra Kolor Szampański Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Szerokość paska: 2 cm Specyfikacja Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Zapinanie na zamek błyskawiczny
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Pora roku | Całoroczne |
| Prążek | 2 cm |
| Długość | 70 cm |
| Motyw | Jednokolorowy, Paski |
| Materiał | Mikrofibra - poliester |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie

Lniana, rustykalna, guziki
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie

Retro, guziki, satyna
W magazynie
Retro, guziki
W magazynie
50×50 cm, lniana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie

Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
50×70 cm, bawełniana
Dostawa gratis

Lniana, bawełniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Lniana, prostokątna, bawełniana
W magazynie



Guziki
W magazynie

45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie

45×45 cm, bawełniana, rustykalna
W magazynie
Bawełniana, nowoczesna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie