






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana Pościel Stalą i najbardziej rozpowszechnionym materiałem na pościel jest niewątpliwie bawełna. Klienci docenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest oddychająca, miękka i doskonale odprowadza wszelką wilgoć. Bawełna wstępnie prana jest dodatkowo w dotyku bardziej miękka, elastyczniejsza i mniej podatna na kurczenie, ponieważ tkanina została poddana specjalnemu procesowi prania przed samym szyciem. Możliwą wadą jest gniecenie się, co wymaga prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno pozyskane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 100% bawełna wstępnie prana Gramatura: 114 g/m2 Kolor Biały Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40°C (według metki producenta) Pościel wymaga prasowania Praktyczne rady Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapięte Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po wypraniu pościel wybierać na delikatnym wirowaniu Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wypłowieniu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu Pościel 200 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 200 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 200 cm |
| Zapięcie | Guziki |
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm, 200 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 1,2 kg |

Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, bawełniana, muślinowa
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie