









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stwórz świąteczny nastrój w domu dzięki bawełnianej pościeli w choinki od naszej prywatnej marki 4Home. Ta pościel w kolorze czystej bieli jest ozdobiona stylizowanymi choinkami. Pościel została wykonana 100% z bawełny, dzięki czemu jest niezwykle wygodna i miękka w dotyku. Zamek błyskawiczny zapewnia łatwą zmianę pościeli. Pościel można suszyć w suszarce bębnowej, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu, a Twój dom zawsze będzie pachnący i przytulny. Idealny prezent świąteczny, który wniesie zimową magię do każdej sypialni. Najważniejsze cechy produktu: wykonana z miękkiej 100% bawełny praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny łatwa w utrzymaniu, można suszyć w suszarce bębnowej elegancki design z nadrukiem choinki Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacje: materiał: 100% bawełna wymiary poszwy na kołdrę: 140 x 220 cm wymiary poduszki: 70 x 90 cm zapięcie: zamek błyskawiczny kolor: biały wzór: stylizowane choinki konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, można suszyć w suszarce
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Nie znam żadnych wad, mam nadzieję, że wszystkim się spodoba!
Nie znam jeszcze zalet, ponieważ zakup został dokonany na Boże Narodzenie. Bardzo jednak spodobała mi się kombinacja z poduszkami na zdjęciu w ofercie, według której wszystko kupiłam. Mam nadzieję, że będę zadowolona z zakupu.

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Kropki, bawełniana, muślinowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie

W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, sztukowa, zwierzątka
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Na długie świece, skandynawska, wewnętrzna
W magazynie

Zestawy
W magazynie
Walentynkowa, ceramiczna, średnia pojemność (250-400 ml)
W magazynie
40×42×40 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Szklana, na tealighty, wewnętrzna
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, na herbatę
W magazynie