







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrofibry Pościel z mikrofibry jest wykonana z delikatnych włókien poliestrowych, które są specjalnie czesane, aby osiągnąć miękką i ciepłą powierzchnię przypominającą klasyczny bawełniany flanel. Dzięki temu pościel jest miękka w dotyku, doskonale izoluje ciepło, a jednocześnie jest bardzo lekka i szybko schnąca. Zaletą jest także łatwa pielęgnacja, ponieważ się nie gniecie, szybko schnie i nie wymaga prasowania. Jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają wygodnej i praktycznej pościeli na chłodniejsze miesiące. Materiał 100% mikrofibra z flanelowym wykończeniem Gramatura: 130 g/m2 Kolor Kremowa Zielona Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (wg metki producenta) Pościel należy prasować Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać Pościel prać osobno, zawsze na lewej stronie i zapięte Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne odwirowanie Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania zależnie od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Flanel, Mikrofibra |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Wiejski, Skandynawski |
| Dwustronna | Tak |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Zapięcie | Suwak |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Natura |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,7 kg |

Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kropki, bawełniana, muślinowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, flanelowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
42×40 cm, dębowa
Do wysłania za 2 tygodnie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie