






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikroflanelu Pościel z mikroflanelu jest wykonana z delikatnych włókien poliestrowych, które są specjalnie czesane, aby uzyskać miękką i ciepłą powierzchnię przypominającą klasyczny bawełniany flanel. Dzięki temu pościel jest miękka w dotyku, dobrze izoluje ciepło, a jednocześnie jest bardzo lekka i szybko schnąca. Zaletą jest również łatwa pielęgnacja, ponieważ się nie gniecie, szybko schnie i nie wymaga prasowania. Jest więc idealnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają wygodnej i praktycznej pościeli odpowiedniej na chłodniejsze okresy. Materiał 100% mikrofibra z flanelowym wykończeniem Gramatura: 130 g/m2 Kolor Miętowy Czarny Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta) Pościel wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj proszku do prania odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Flanel, Mikrofibra |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Dwustronna | Tak |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Abstrakcyjny |
| Bez prasowania | Nie |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,7 kg |

Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, perkalowa
Dostawa gratis
W paski
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×39×30 cm, bambusowa, z wieczkiem
W magazynie

45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie