



















Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 673 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: 100% poliester Sztuczny rattan Rama stalowa Kolor Czarny Zielony Biały Wymiary krzesła Szerokość: 108 cm Głębokość: 70 cm Wysokość: 115 cm Wysokość siedziska: 72 cm Wymiary stojaka Średnica: 105 cm Wysokość: 200 cm Średnica rurki: 4,5 cm Maksymalne obciążenie: 130 kg Wymiary poduszki (±5 cm) Szerokość: 110 cm Długość: 95 cm Szerokość zagłówka: 45 cm Długość zagłówka: 20 cm Siedzisko: około 60 x 45 cm Oparcie: około 55 x 45 cm Boczne oparcia: około 45 x 35 cm Uwaga: Podane wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od sposobu pomiaru i sprężystości miękkiego wypełnienia. Specyfikacja Opakowanie zawiera: krzesło, poduszki, sprężynę do zawieszenia i stojak Możliwość użytkowania wewnątrz i na zewnątrz Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Uwaga dotycząca bezpieczeństwa Krzesło należy używać dopiero po całkowitym zmontowaniu. Montaż wykonuje każdy klient samodzielnie i na własną odpowiedzialność. Przed użyciem upewnij się, że zawieszenie jest mocno przykręcone. Krzesło nie jest przeznaczone do gwałtownego bujania się na boki. Jeśli używasz stojaka do zawieszenia krzesła, umieść go na wyrównanej i solidnej powierzchni, gdzie jego pozycja będzie stabilna (np. podłoga, wybrukowany taras). Dzieci do 6 lat mogą używać krzesła tylko pod nadzorem osoby dorosłej! Ciesz się spokojnymi chwilami we własnym kąciku relaksu. Wiszące krzesło nie jest tylko miejscem do siedzenia, ale również sposobem na zwolnienie tempa i naładowanie nową energią. Delikatne bujanie pomaga zrelaksować ciało i umysł, niezależnie czy odpoczywasz na zewnątrz w ogrodzie, czy czytasz ulubioną książkę w środku. Dzięki trwałym materiałom i eleganckiemu designowi stanie się stylowym dodatkiem do każdej przestrzeni – i Twoim nowym ulubionym miejscem.
| Wysokość: | 200 cm |
|---|
| Rodzaj | Bujane, Nieregulowane, Wiszące |
|---|---|
| Materiał | Tkanina, Sztuczny rattan, Stal |
| Wzór | Z wzorem |
| Stojak | Tak |
| Wysokość siedziska | 72 cm |
| Typ | Wiszące |
| Tapicerka | Z tapicerką |
| Sposób mocowania | Na stojaku |
| Nośność | 130 kg |
| Kształt | Jajowaty |
| Styl | Nowoczesny |
| Wygląd | Ławka bujana |
| Waga | 30 kg |
| Głębokość fotela | 70 cm |
| Szerokość fotela | 108 cm |
| Wysokość fotela | 115 cm |

Bujana
W magazynie

75×126×142 cm, składana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Bujana, składana, metalowa
W magazynie
41×57×88 cm, regulowana
W magazynieDostawa gratis
200×116 cm, wisząca
W magazynie
44×38×87 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, bujana
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Bujana
W magazynie
17×72×87 cm
W magazynieDostawa gratis
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
16×57×104 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
219×105×70 cm, wisząca, bujana
W magazynie
68×18×141 cm, bujana
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, regulowana, nieregulowana
W magazynie
81×56×70 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Bujana
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
81×56×70 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie