



Wymiary 130×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 116 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Bawełna z domieszką poliestru Metal Kolor Ciemnoszary Wymiary Szerokość: 80 cm Średnica siedziska: 60 cm Wysokość oparcia: 42 cm Wysokość całkowita: 130 cm Długość ozdobnych frędzli: 20 cm Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm Długość lin zawieszenia: 81/101 cm Udźwig: 150 kg Specyfikacja Fotel wiszący w stylu boho Konstrukcja metalowa opleciona miękkimi linami Możliwość zawieszenia na jednym lub dwóch punktach Fotel powinien być chroniony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Stojak nie jest częścią zestawu Wyściółka i poduszki nie są częścią zestawu Kołysanie to nie tylko zabawa – to rytm, który uspokaja ciało i umysł. Fotel wiszący w stylu boho delikatnie Cię otuli i pozwoli odpoczywać w poczuciu swobody. Wystarczy chwila na balkonie, w ogrodzie lub w zaciszu domowym, aby dać się ponieść ruchowi, który przynosi spokój i wewnętrzną równowagę. Kołysanie staje się naturalną częścią Twojego codziennego relaksu.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | Wiszące |
| Kolor | Szara |
| Wzór | Bez wzoru |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester, Metal |
| Tapicerka | Bez tapicerki |
| Stojak | Nie |
| Typ | Wiszące |
| Wygląd | Hamak |
| Sposób mocowania | Do umocnienia |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 5 kg |





Składana
W magazynie
Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis


130×80 cm, wisząca, metalowa

Drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

Regulowana
W magazynie

Wisząca
W magazynie
130×80 cm, wisząca, bujana

Wisząca
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, regulowana, z drewna tekowego
W magazynieDostawa gratis

Wisząca
W magazynie

Składana
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, bujana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis


Plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Bujana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie