


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Niezmienną i najbardziej rozpowszechnioną tkaniną pościeli jest bez wątpienia bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępność cenową. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się zatem również dla osób, które podczas snu mocniej się pocą. Możliwą wadą jest gniecenie się tkaniny, co wymaga prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno pochodzące z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 100% czesana bawełna Renforcé Gramatura: 115 g/m2 Kolor Kremowy Czarny Szary Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: Zgodnie z metką producenta Pościel wymaga prasowania Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyprać Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyć detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybrać delikatne wirowanie Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wybranej warianty Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Zapięcie | Zakładka |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Natura |
| Pora roku | Jesień, Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Powyżej 50 zł |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |

Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie