






Wymiary 88×44×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Zielona Metal: Czarna Wymiary Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 40 cm Wysokość: 88,5 cm Wysokość siedziska: 46 cm Wysokość oparcia: 42 cm Waga: 4 kg Obciążenie: 110 kg Neutralne kolory są doskonałą bazą dla każdego wnętrza. Łącząc neutralne tony z jednym wyraźnym kolorem, powstaje idealna lekka przestrzeń. Inspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie są pełne światła, świeżych ziół, a jednocześnie są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Ciemnozielone aksamitne krzesło jadalniane Libra stanie się ozdobą jadalni. Krzesło uzupełnij o jasny stół z drewna. W jadalni postaw na skromne dodatki, które są przydatne. Wybierz również lniane wiszące doniczki, w które włożysz wiecznie zielone rośliny lub zioła.
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Styl | Rustykalny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Drewno, Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |

88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, składana, staplowalna
W magazynieDostawa gratis
93×48×61 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
84×58×44 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
86×57×56 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
83×54×61 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Industrialna, materiałowa, głębokość

Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie

Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
Industrialna, materiałowa

Tapicerowana, industrialna, materiałowa

Skandynawska, 2 sztuki
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, prowansalska, materiałowa
W magazynie
87×44×50 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie