
Poduszka dekoracyjna NANCY 45x45 cm, szara
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynieWymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pokrycie: 100% bawełna Wypełnienie: 100% poliester Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Wysokość: 8 cm Waga: 480 g Informacje Zalecana temperatura prania 30°C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce Zapięcie na zamek
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Bawełna, Poliester |
| Kolor | Brązowa |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Kształt | Kwadratowy |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 45 cm |
| Materiał wypełnienia | Poliester |
| Motyw | Jednokolorowy |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,3 kg |

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
Jednokolorowa, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie

Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Okrągła, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, pierzasta, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie