









Wymiary 70×68×75 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał pokrycia: 100% poliester Gramatura pokrycia: 400 g/m² Tkanina obiciowa: RAVEN 30 Kolor: Ciemny beżowy Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 cykli Wymiary Szerokość: 68 cm Szerokość siedzenia: 50 cm Głębokość: 75 cm Głębokość siedzenia: 56 cm Wysokość: 70 cm Wysokość siedzenia: 43 cm Waga: 19 kg Wymiary opakowania: 72 x 86 x 51 cm Specyfikacja Obrotowa konstrukcja fotela Prosty minimalistyczny wygląd Trwała tkanina z delikatną strukturą Dostarczane w stanie do montażu RAVEN Tkanina obiciowa Raven charakteryzuje się delikatną, regularną strukturą z subtelnym wyglądem, która wydaje się nowoczesna i ponadczasowa. Wykonana jest ze 100% poliestru, co gwarantuje przyjemną w dotyku powierzchnię oraz praktyczne właściwości do codziennego użytkowania. Na fotelu COSMIC RAVEN tworzy elegancki i czysty wyraz, który łatwo komponuje się z różnymi wnętrzami. Raven wyróżnia się dobrą odpornością na ścieranie (50 000 cykli) i trwałością kolorów, dzięki czemu zachowuje swój wygląd przez długi czas. Materiał jest również łatwy w pielęgnacji i odporny na codzienne zużycie, co czyni go niezawodnym wyborem do tapicerowania foteli, sof i innych mebli.
| Szerokość: | 68 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Obrotowe | Tak |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Materiał | Tapicerowane |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Waga | 19 kg |

130×80 cm, wisząca, bujana
W magazynie
Drewniana, nieregulowana
W magazynie
Regulowana, nieregulowana
W magazynie

Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, drewniana
W magazynie
Plastikowa, głębokość

130×95 cm, wisząca
W magazynie

Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Bujana, drewniana, sosnowa
W magazynie
Drewniana, składana, z podłokietnikami
W magazynie

120×90×60 cm, wisząca, z poduszkami w zestawie
W magazynie

Regulowana
W magazynie
Wisząca, nieregulowana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, z drewna akacjowego, nieregulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Wisząca, bujana
W magazynie


Wisząca, regulowana, nieregulowana
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Wisząca, składana
W magazynie

Metalowa
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
50×70 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
140×200 cm
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
195×102×105 cm, dwuosobowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie