
Szafa z 2 drzwiami przesuwnymi - Z lustrem - Szer.150 cm – Kolor: Naturalny i czarny - CALELA
199×151×62 cm, z lustrem, przesuwana
W magazynieDostawa gratisWymiary 201×102×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1549,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami – Z lustrem – Konstrukcja: MDF – Kolor: Naturalny i antracyt – Wymiary: szer. 101,7 x gł. 54,5 x wys. 200,5 cm – Styl: Nowoczesny – Zorganizuj swój codzienny rytm z szafą NEROVAL.
| Szerokość: | 102 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Drewno |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

199×151×62 cm, z lustrem, przesuwana
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki
W magazynieDostawa gratis
Narożna, retro
W magazynie
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Tekstylna, industrialna, matowa
W magazynie
Półki, matowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
200×196×58 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Półki, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis

Retro
W magazynie
Narożna, retro
W magazynie
Z lustrem, trzydrzwiowa, półki
W magazynieDostawa gratis
Narożna, retro
W magazynie
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Półki, matowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis





Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis