

Wymiary 199×151×62 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1799,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa z 2 drzwiami przesuwnymi - Z lustrem - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Naturalny i czarny - Styl: Nowoczesny - Wymiary: Szer.150,5 x Gł.62 x Wys.198,5 cm - Dodaj ciepły akcent do swojego wnętrza dzięki szafie CALELA!
| Szerokość: | 151 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 199 cm |
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Przesuwane |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Drążek wiszący, Półki |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Półki, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
201×102×55 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, trzydrzwiowa, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, dębowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Z lustrem, półki
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Narożna, retro
W magazynie
Półki, dębowa, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Półki, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Tekstylna, industrialna, matowa
W magazynie
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, półki, dębowa
W magazynieDostawa gratis

200×196×58 cm, z lustrem, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Narożna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Półki, retro, szufladowa
W magazynie
Narożna, retro
W magazynie
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
Klasyczna, półki, matowa
W magazynieDostawa gratis
Półki, matowa, oświetlenie
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
Retro
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis





Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis