








Wymiary 84×46×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Ciemnoszary Metal: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: ok. 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwym utrzymaniem Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Krzesło przeznaczone wyłącznie do użytku domowego Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski zdobył serca wielu miłośników designu dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i ponadczasowemu wyglądowi. Takie też jest to krzesło – czyste linie i wyraźne kolory łatwo wpasują się w każde wnętrze. Bez względu na to, czy umieścisz je przy stole w jadalni, w gabinecie, czy w pokoju dla gości, będzie wyglądać lekko, elegancko i nowocześnie. Styl skandynawski kładzie również nacisk nie tylko na estetykę, ale także na komfort, co to krzesło doskonale spełnia.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 4,1 kg |
| Widok ar | Tak |

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna

93×53×64 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×46×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
93×48×61 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×49×54-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
96×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
Dostawa gratis
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×50×45 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×45×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna

82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
93×48×61 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skandynawska
W magazynie
47×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie