




Wymiary 40×47×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 216,74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik w dekorze dębu w naturalnym kolorze 47x90 cm Norden – Bonami Essentials
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Kształt | Prostokątny |
| Nośność | 40 kg |
| Waga | 7 kg |
| Długość | 90 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Norden |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Laminowanie |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | Bonami Essentials |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
46×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Rozkładana, matowa, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
30×58×88 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
43×96×67 cm, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, matowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie



Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Skandynawska, błyszcząca
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie