






Wymiary 117×60×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarne tapicerowane krzesło biurowe Arco – Bonami Essentials
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 117 cm |
| Kolor | Czarna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Maksymalna wysokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 40 cm |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 10 kg |
| Właściwość | Na kółkach/regulowana wysokość/obrotowe/z podłokietnikami |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Arco |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Srebrny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Chromowanie |
| Materiał konstrukcji | Stal/tworzywo sztuczne |
| Producent | Bonami Essentials |

Materiałowa, siatka
W magazynie
Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
W magazynieDostawa gratis
Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
66×33×77 cm
W magazynieDostawa gratis
57×35×74 cm, skórzana
W magazynieDostawa gratis


Skórzana, materiałowa
W magazynie
Krzesła obrotowe
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis

62×33×78 cm, krzesła gamingowe, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
60×30×68 cm
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, siatka
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
112-118×65×72 cm, skórzana, eko skóra
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, eko skóra, materiałowa
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
65×35×77 cm
W magazynieDostawa gratis

41×59×79 cm, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

26×18×35 cm, papier
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie