





Wymiary 103×34 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bambusowy wieszak na ubrania w naturalnym kolorze Aimo – Bonami Essentials
| Szerokość: | 34 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 103 cm |
| Rodzaj stojaka | Wolnostojący |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 20 kg |
| Waga | 2 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Aimo |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Skandynawski/rustykalny/boho |
| Jakość | Basic |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Materiał konstrukcji | Bambus |
| Materiał | Lite drewno |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Bonami Essentials |

141×70 cm
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
7×32 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
102×32 cm
W magazynie
Drewniana
W magazynie
107×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
99×49 cm, drewniana, retro
W magazynie
107×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Rustykalna
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
Wieszaki na wieszaki
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Rustykalna, wieszaki na wieszaki
W magazynie
Rustykalna, retro
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie


Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie