



Wymiary 30×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% bawełna Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Czerwony Niebieski Wymiary Szerokość: 30 cm Długość: 50 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,451 kg Specyfikacja Poszewka zdejmowana i do prania z zapięciem na zamek Wypełnienie w zestawie Zalecana temperatura prania 30 °C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 30 x 50 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Kształt | Prostokątny |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 50 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,451 kg |
| Materiał obicia | 100% bawełna |

Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie