


Wymiary 30×10 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 22 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% bawełna Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Różowy Zielony Biały Wymiary Szerokość: 30 cm Długość: 50 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,451 kg Specyfikacja Zdejmowalna i prana poszewka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią zestawu Zalecana temperatura prania 30 °C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 10 cm |
| Kształt | Prostokątne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Kolor | Różowa |
| Motyw | Kwiaty |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 30 x 50 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 50 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,451 kg |
| Materiał obicia | 100% bawełna |

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie

Jednokolorowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, na zamek, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
165×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie