




Wymiary 30×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 22 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% bawełna Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Szara Rozmiary Szerokość: 30 cm Długość: 50 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,451 kg Szczegóły Zdejmowana i pralna poszewka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią zestawu Zalecana temperatura prania 30 °C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wypełnienie | Pierze |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Bawełna, Poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 30 x 50 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Kształt | Prostokątny |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 50 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,451 kg |
| Materiał obicia | 100% bawełna |

Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, anioł
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie