



Wymiary 195×184×112 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1359,15 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Domek ogrodowy 184x112 cm Essential – Keter
| Szerokość: | 184 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 112 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | IL |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 36.9 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Montaż wymagany | Tak |
| Jakość | Basic |
| Materiał konstrukcji | Polipropylen/metal |
| Material | Plastik |
| Producent | Keter |

Plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis



Drewniana
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis

Drewniana
W magazynieDostawa gratis


Drewniana
W magazynieDostawa gratis

32×67×185 cm, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
11×59×166 cm
W magazynieDostawa gratis


Drewniana
W magazynieDostawa gratis
33×73×218 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
19×80×106 cm
W magazynieDostawa gratis
15×67×177 cm
W magazynieDostawa gratis
15×54×183 cm
W magazynieDostawa gratis
12×52×199 cm
W magazynieDostawa gratis
12×52×199 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
20×23×119 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie