







Wymiary 73×200×141 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1312 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa do 200 cm Kolor: Ciemnozielony Wariant narożnika: Lewy róg, Prawy róg, Narożnik uniwersalny Obicie: KRONOS 19 Uwaga: Dekor dębowej płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Materiał sofy Skład obicia: 100% Poliester Materiał obicia: tkanina welurowa Wykonanie siedziska: Elastyczna pianka Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 Wymiary sofy Szerokość: 200 cm Głębokość: 141 cm Wysokość: 73 cm Wysokość siedziska: 37 cm Głębokość siedziska: 72 cm Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm Wyposażenie Schowek: Tak Możliwość przekształcenia w łóżko: Tak Poduszki są w zestawie Dostarczane w stanie do samodzielnego montażu. Kronos Jedwabista i gładka powierzchnia z krótkim włosiem plasuje tkaninę Kronos wśród tzw. tkanin welurowych. Przyjemna w dotyku tkanina charakteryzuje się subtelnymi refleksami i efektem zacienienia. Ze względu na swoje właściwości Kronos jest używany w tapicerce jako materiał obiciowy. Zaletą tkaniny Kronos jest także odporność na światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory wyraźnie nie zmieniają swojego wyglądu. Zaleca się czyszczenie specjalnymi środkami do mebli tapicerowanych. Wykonana ze 100% poliestru o średniej gramaturze 270 g/m2. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Kronos wynosi 50.000. Zwykłe tkaniny w domu mają około 20.000 cykli.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 141 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Rodzaj narożnika | Lewy, Prawy, Uniwersalny |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowa |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 37 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 200 x 140 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 113 kg |

73×200×141 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
82×246×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, z poduszkami, uniwersalna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
90×290×167 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
93×300×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 5 tygodni
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
85×232×143 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
90×230×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
89×206×150 cm, prawa, lewa
W magazynie
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
82×266×136 cm, na nóżkach, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
85×232×143 cm, rozkładana, na nóżkach
Do wysłania za 3 tygodnie
86×238×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
93×246×188 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie