




Wymiary 73×200×141 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1312 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Rozmiar: Sofa do 200 cm Kolor: Ciemnozielony Wariant narożny: Lewy róg, Prawy róg, Uniwersalny róg Materiał obicia: KRONOS 19 Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może się różnić od zdjęcia produktu. Materiał sofy Skład obicia: 100% Poliester Materiał obicia: tkanina welurowa Wykonanie siedziska: Elastyczna pianka Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 Wymiary sofy Szerokość: 200 cm Głębokość: 141 cm Wysokość: 73 cm Wysokość siedziska: 37 cm Głębokość siedziska: 72 cm Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Funkcja łóżka: Tak Poduszki w zestawie Dostarczana w elementach do montażu. Kronos Welur z aksamitną i miękką powierzchnią zalicza tkaninę Kronos do tkanin welurowych. Przyjemna w dotyku tkanina wyróżnia się delikatnymi połyskami i efektem cieniowania. Dzięki swoim właściwościom Kronos jest używany w tapicerstwie jako materiał obiciowy. Zaletą tkaniny Kronos jest również odporność na światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory nie zmieniają swojego wyglądu. Zalecamy czyszczenie specjalnymi środkami do mebli tapicerowanych. Wyprodukowana z 100% poliestru o średniej gramaturze 270 g/m2. Ważnym parametrem stosowanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, zwana testem Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższe jest to liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Kronos wynosi 50 000. Zwykłe tkaniny w gospodarstwie domowym mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 141 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Rodzaj narożnika | Lewy, Prawy, Uniwersalny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Z poduszkami | Tak |
| Z taboretem | Tak |
| Kolor | Zielona |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 37 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 200 x 140 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 113 kg |

73×200×141 cm, rozkładana, prawa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
82×246×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, z poduszkami, uniwersalna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
90×290×167 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
93×300×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 5 tygodni
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
85×232×143 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
90×230×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
89×206×150 cm, prawa, lewa
W magazynie
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
90×200×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
82×266×136 cm, na nóżkach, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
85×232×143 cm, rozkładana, na nóżkach
Do wysłania za 3 tygodnie
86×238×140 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
93×246×188 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie