

Wymiary 55×150×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 789 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka RTV 150 cm Usabir to idealny przykład połączenia nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Oferuje sporo miejsca do przechowywania: dwie pojemne szuflady, szafkę oraz szeroką półkę idealną na sprzęt multimedialny. Mebel został uniesiony na wysokich, metalowych nóżkach, co dodaje mu lekkości i elegancji. Kompaktowa szafka RTV świetnie komponuje się z różnymi aranżacjami. Dobrze prezentuje się zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Szeroki blat pozwoli Ci na ekspozycję ulubionych dekoracji, świeżych kwiatów lub ramek ze zdjęciami. Wymiary: szerokość: 150 cm, wysokość: 55 cm, głębokość: 40 cm Wykonanie: korpus i fronty: płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm, obrzeże ABS, tylna ściana z płyty wiórowej laminowanej, zawiasy zwykłe, prowadnice kulkowe, siłownik gazowy (klapa otwierana w dół), nóżki i uchwyty: metalowe w kolorze czarnym, maksymalne obciążenie blatu: 70 - 100 kg Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Produkty dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Typ mebla | Szafki RTV |
| Kolorystyka | Brązowy |
| Szuflady | Tak |
| Liczba szuflad | 2 |
| Drzwi | Tak |
| Wykończenie | Mat |
| Oświetlenie led | Bez oświetlenia |
| Typ szafki | Szafka stojąca |
| Liczba drzwi | 1 |
| Producent | MIRJAN24 |

Nowoczesna, dębowa

Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, wisząca, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
36×190×31 cm, drewniana, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, wisząca, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
34×200×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Nowoczesna, szklana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
53×153×39 cm, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
50×167 cm, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
60×150 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Wisząca, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
Wisząca, dębowa, industrialna
W magazynie
51×187×38 cm, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość, skandynawska
W magazynie
160×224×33 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Industrialna, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Szafa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis