







Wymiary 47×160×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 344 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF Metalowe uchwyty Plastikowe nogi Kolor Antracytowy Czarny (uchwyty, nogi) Wymiary Szerokość: 160 cm Głębokość: 35 cm Całkowita wysokość: 47 cm Wysokość nóżek: 15 cm Wysokość szuflady: 28 cm Szerokość szuflady: 52 cm Liczba nóżek: 5 szt. Wymiary uchwytu: 6,5 x 5,5 cm Waga brutto: 30 kg Specyfikacja 3 szuflady 1 półka Z uchwytami Dostarczane w częściach do złożenia
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Szara |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte, Z szafkami |
| System zamykania | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor | Nie |
| Kształt | Wąski |
| Waga | 30 kg |

44×90×30 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
47×160×35 cm, drewniana, industrialna
W magazynie
49×160×32 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
44×120×30 cm, dębowa, na nóżkach
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
60×115×40 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
50×167 cm, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis

Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
70×160×35 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska
Dostawa gratis
Głębokość
Dostawa gratis
53×153×39 cm, dębowa, industrialna
W magazynie
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana

52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie