
Dekoracyjna poduszka KJELD 45x45 cm, jasnoszara
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynieWymiary 45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 33 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% poliester Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Beżowy (taupe) Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Waga: 0,46 kg Specyfikacja Zdejmowalna i pralna poszewka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią zestawu Zalecana temperatura prania 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Pierze, Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Nietypowy |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Materiał obicia | 100% poliester |
| Długość | 45 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,46 kg |

45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Prostokątna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie

45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Pierzasta, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
30×40 cm, dekoracyjna, prostokątna
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Jednokolorowa, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie