


Wymiary 30×10 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 22 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał poszewki: 100% bawełna Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Różowy Petrolowy Biały Kremowy Wymiary Szerokość: 30 cm Długość: 50 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,451 kg Specyfikacja Zdejmowana i można prać poszewka z zapięciem na zamek Wypełnienie jest częścią opakowania Zalecana temperatura prania 30 °C Nie wybielać Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 10 cm |
| Wypełnienie | Pierze, Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Bawełna, Poliester |
| Kształt | Prostokątne |
| Motyw | Kwiaty |
| Kolor | Różowa |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 30 x 50 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 50 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,451 kg |
| Materiał obicia | 100% bawełna |

50×150 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
45×120 cm, wałki, hipoalergiczna
W magazynie
45×120 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie