















Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 359 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Krzesło: Polipropylen – biały Stolik: Metal – czarny Wymiary krzesła Szerokość: 54 cm Szerokość siedziska: 30–46 cm Szerokość oparcia: 52,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45 cm Wysokość oparcia: 39 cm Wysokość od ziemi do podłokietników: 65 cm Obciążenie: 120 kg Wymiary stolika Długość: 50 cm Szerokość: 50 cm Wysokość: 70 cm Waga: 2,5 kg Specyfikacja Praktyczny i mobilny zestaw ogrodowy Odpowiedni również na mniejszy balkon lub taras Sztaplowane krzesło Nogi krzesła są zdejmowane dla łatwego przechowywania po sezonie Uchwyt pośrodku stolika umożliwiający łatwe przenoszenie Wytrzymała metalowa konstrukcja stolika Plastik nie jest odporny na UV, zalecamy chronić krzesła przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych Dostarczane w stanie do montażu
| Materiał | Plastik, Metal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał krzesła | Plastik |
| Materiał stołu | Metal |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Ilość miejsc | Dla 2 osób |
| Zestawy | Zestawy |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Głębokość krzesła | 55 cm |
| Szerokośc krzesła | 54 cm |
| Wysokość krzesła | 82,5 cm |
| Wysokość stołu | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 11,3 kg |
| Średnica stołu | 50 cm |

Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, plastikowa
W magazynie


Rattanowa
Dostawa gratis

Metalowa, plastikowa
W magazynie
Składana, rattanowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, plastikowa, średnica
W magazynie
Metalowa, składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, plastikowa
W magazynie
Metalowa, składana
W magazynieDostawa gratis
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis


Metalowa, składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, rattanowa, średnica
W magazynieDostawa gratis

Składana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Składana, rattanowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, rattanowa
W magazynie

Składana
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie