

Wymiary 102×182×221 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2029,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze schowkiem 160 x 200 cm - Konstrukcja: Sklejka - Obicie: Tkanina bukle - Kolor: Beżowy - Wymiary: dł.221 x szer.181,5 x wys.102 cm - Styl: Nowoczesny - Pozbądź się nieporządku z FORIOSY!
| Szerokość: | 182 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 221 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

102×202×221 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
124×140×190 cm, tapicerowana, retro
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
111×155×204 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
103×148×213 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, drewniana

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


180×200 cm, metalowa, tapicerowana

Skandynawska
W magazynieDostawa gratis

140×200 cm, tapicerowana, drewniana

111×155×214 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×190 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis







Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis