






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 263,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z satyny bawełnianej o splocie bawełnianym. Materiał o bardzo mocnym splocie. Pościel została wyprodukowana w Republice Czeskiej.Pościel satynowa z zapięciem na suwak wyposażona jest w suwak. Pościel jest łatwa w prasowaniu i nie gniecie się. Poszewki na poduszkę wykonane są bez ozdobnego wykończenia. Zaleca się pranie na odwrotnej stronie w środkach do prania delikatnej i kolorowej bielizny.Zdjęcie ma charakter poglądowy, opakowanie zawiera pojedynczy komplet pościeli (1 poszewka na poduszkę i 1 poszwa na kołdrę).
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Satyna |
| Zapinanie | Zamek |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Francuska, bawełniana, satynowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Muślinowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynieDostawa gratis
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie

Dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie

Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie