






Wymiary 82×47×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 468 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Ciemnoszary / antracytowy Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedzenia: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Nośność: 100 kg Waga: ok. 3,4 kg Specyfikacja Zestaw 4 sztuk krzeseł jadalnianych Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko Możliwość użycia w pomieszczeniach i na zewnątrz Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Nogi zdejmowane dla łatwego przechowywania po sezonie Zalecamy chronienie przed długotrwałym działaniem słońca dla zachowania koloru Dostarczane w częściach do montażu Stylowe krzesło do domu i ogrodu To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytku w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale trwałej konstrukcji z polipropylenu łatwo je przenieść z kuchni czy jadalni na taras, balkon lub ogród. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas spotkań rodzinnych, pracy przy stole czy odpoczynku na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza oraz przestrzenie zewnętrzne, tworząc przyjemne miejsce na szybką kawę, letnie spotkania czy relaks na słońcu.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Szara |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 13,6 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |


Tapicerowana, skórzana
W magazynie
82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Z podłokietnikami
W magazynie
Skórzana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna

85×62×75 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Tapicerowana, skórzana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
88-94×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Materiałowa

79×61×55 cm, z podłokietnikami, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
76×46 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
88×44×53 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
76-80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Skórzana, z podłokietnikami
W magazynie
86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie