







Wymiary 82×47×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 234 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Beżowy Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Udźwig: 100 kg Waga: około 3,4 kg Specyfikacja Zestaw 2 szt. krzeseł jadalnianych Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Możliwość użycia wewnątrz i na zewnątrz Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Odłączane nogi dla łatwego przechowywania po sezonie Zalecamy chronić przed długotrwałym działaniem słońca dla zachowania koloru Dostarczane w częściach do montażu Stylowe krzesło do domu i ogrodu To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytku w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji z polipropylenu, łatwo przeniesiesz je z kuchni czy jadalni na taras, balkon lub do ogrodu. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko zapewnia komfort podczas spotkań z rodziną, pracy przy stole i relaksu na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza i przestrzenie zewnętrzne, tworząc przyjemne miejsce na wypicie szybkiej kawy, letnie spotkanie lub relaks w promieniach słońca.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Zestawy | 2 sztuki |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Ilość miejsc | Dla 2 osób |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 6,8 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |

82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Składana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna, materiałowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Retro, materiałowa
W magazynie
Rattanowa, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie

Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skórzana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, skórzana, skandynawska
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Metalowa, skandynawska
W magazynie
Metalowa, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie

Rattanowa, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, jesionowa
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie