





Wymiary 82×47×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 468 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Beżowy Wymiary krzesła (+/- 1 cm) Szerokość: 47 cm Wysokość: 82 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 39 cm Szerokość siedziska: 46 cm Obciążenie: 100 kg Waga: ok. 3,4 kg Specyfikacja Zestaw 4 szt. krzeseł do jadalni Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Możliwość użytkowania wewnątrz i na zewnątrz Lekkie siedzisko łatwe w utrzymaniu Odłączane nogi do łatwego przechowywania poza sezonem Zalecamy chronić przed długotrwałym nasłonecznieniem w celu zachowania koloru Dostarczany jako zestaw do samodzielnego montażu Stylowe krzesło do domu i ogrodu To nowoczesne krzesło jest doskonałym wyborem do codziennego użytku w domu i na zewnątrz. Dzięki lekkiej, ale trwałej konstrukcji z polipropylenu łatwo je przenieść z kuchni lub jadalni na taras, balkon lub do ogrodu. Ergonomicznie ukształtowane siedzisko zapewnia komfort podczas spotkań z rodziną, pracy przy stole czy odpoczynku na świeżym powietrzu. Minimalistyczny design doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza i przestrzenie zewnętrzne, tworząc przyjemne miejsce na szybką kawę, letnie spotkania lub relaks na słońcu.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Waga | 13,6 kg |
| Głębokość siedziska | 39 cm |

82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
82×47×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, industrialna
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, składana, materiałowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie

Industrialna
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, składana
W magazynie

Nowoczesna, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, składana, materiałowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie