




Wymiary 50×70 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra – poliester Gramatura: 90 g/m2 Kolor Biały Żółty Wymiary Szerokość: 50 cm Długość: 70 cm Uwaga: Podane wymiary mogą różnić się o ± 5 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapięcie na suwak Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z metką producenta) Opakowanie zawiera 1 szt.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Rozmiar poduszki | 50 x 70 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Gramatura | 90 g/m2 |
| Pora roku | Całoroczne |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 70 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |
| Motyw | Kostka |

70×90 cm, prostokątna, nowoczesna

Lniana, rustykalna
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, rustykalna
W magazynie

Guziki
W magazynie
Lniana, rustykalna, guziki
W magazynie


Bawełniana, guziki
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie

Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie

Guziki
W magazynie

Guziki
W magazynie
Guziki
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Jednokolorowa, wałki
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie



17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie