







Wymiary 47×160×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 344 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF Metalowe uchwyty Plastikowe nogi Kolor Biały z delikatnym połyskiem Czarny (uchwyty, nogi) Wymiary Szerokość: 160 cm Głębokość: 35 cm Całkowita wysokość: 47 cm Wysokość nóżek: 15 cm Wysokość szuflady: 28 cm Szerokość szuflady: 52 cm Liczba nóżek: 5 szt. Wymiar uchwytu: 6,5 x 5,5 cm Waga brutto: 30 kg Specyfikacja 3 szuflady 1 półka Z uchwytami Dostarczane w częściach do montażu
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
| Kolor | Biała |
| Styl | Industrialny |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte, Z szafkami |
| System zamykania | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor | Nie |
| Kształt | Wąski |
| Waga | 30 kg |

47×160×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
50×180×30 cm, wisząca, błyszcząca
W magazynie
60×167×40 cm, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
49×160×32 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
44×90×30 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana

Nowoczesna, szklana, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
Industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
44×120×30 cm, dębowa, na nóżkach
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
60×115×40 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
Dostawa gratis
53×153×39 cm, dębowa, industrialna
W magazynie
Dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie