




Wymiary 44×120×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 242 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF Drewniane nogi wkręcane Kolor Dekor dąb sonoma Wymiary Szerokość: 120 cm Głębokość: 30 cm Całkowita wysokość: 44 cm Wysokość stolika bez nóżek: 26 cm Wysokość nóżek: 14 cm Szerokość szuflady: 60 cm Waga brutto: 8 kg Specyfikacja Otwarta przestrzeń do przechowywania Dostarczane w formie do montażu
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte |
| Materiał | MDF |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor | Nie |
| Waga | 8 kg |
| Kształt | Wąski |

Rustykalna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, dębowa, industrialna
W magazynie
Dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, na nóżkach
W magazynie
Wisząca, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, rustykalna
W magazynie
Drewniana, dębowa, głębokość
W magazynie
Wisząca, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, szklana, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, rustykalna
W magazynie
48×187×38 cm, błyszcząca, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, skandynawska
W magazynie
Dębowa, matowa, retro
W magazynie
50×167 cm, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, dębowa, głębokość
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie