


Wymiary 73×200×141 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1502 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Wielkość: Sofa do 200 cm Kolor: Jasnoszary Opcja narożna: Lewy narożnik, Prawy narożnik, Uniwersalny narożnik Obicie: KRONOS 15 Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktowego. Materiał sofy Skład obicia: 100% Poliester Materiał obicia: tkanina welurowa Specyfikacja siedziska: Elastyczna pianka Odporność na ścieranie (Martindale): 50 000 Wymiary sofy Szerokość: 200 cm Głębokość: 141 cm Wysokość: 73 cm Wysokość siedziska: 37 cm Głębokość siedziska: 72 cm Powierzchnia do spania: 140 x 200 cm Wyposażenie Przestrzeń do przechowywania: Tak Funkcja łóżka: Tak Poduszki w zestawie Dostarczane w wersji do montażu. Kronos Welwetowa i delikatna powierzchnia z krótkim włosiem kwalifikuje tkaninę Kronos jako tkaninę welurową. Przyjemna w dotyku tkanina wyróżnia się delikatnymi połyskami i efektem cieniowania. Dzięki swoim właściwościom Kronos jest wykorzystywany w tapicerstwie jako tkanina obiciowa. Zaletą tkaniny Kronos jest również odporność na światło. Pod wpływem naturalnego światła kolory znacząco nie zmieniają swojego wyglądu. Zalecamy czyścić specjalnymi środkami do tapicerowanych mebli. Wykonana jest ze 100% poliestru o średniej gramaturze 270 g/m2. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. test Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przejściu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Kronos wynosi 50 000. Zwykłe tkaniny w domu mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 141 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Rodzaj narożnika | Lewy, Prawy, Uniwersalny |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Z poduszkami | Tak |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 37 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 200 x 140 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Waga | 113 kg |

Rozkładana, drewniana, rustykalna

88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna

Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
85×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
85×280×185 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
88×251×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
84×200×143 cm
Do wysłania za 5 tygodni
99×227×161 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, rustykalna
Dostawa gratis
90×230×140 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 5 tygodni
Rozkładana, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
83×265×203 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
84×260×132 cm, na nóżkach, nowoczesna

Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, retro
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
Dostawa gratis
Na nóżkach, z poduszkami, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
85×232×143 cm, rozkładana, na nóżkach
Do wysłania za 3 tygodnie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie