



Wymiary 83×230×140 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1294 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wygląd sofy Specyfikacja: Narożna, Sofa w kształcie L Wariant rogu: Uniwersalny róg Wielkość: Sofa 230 cm Kolor: Ciemnozielony Tapicerka: Monolith 37 Materiał sofy Materiał pokrycia: Delikatna i gładka tkanina welurowa Monolith z metalicznymi refleksami Właściwości pokrycia: Powłoka hydrofobowa zmniejszająca absorpcję cieczy, łatwa do czyszczenia Skład pokrycia: 100% Poliester Odporność na ścieranie (Martindale): 100 000 cykli Typ siedziska: Wypełnienie piankowe Typ pianki: Elastyczna pianka T30 poliuretan Wysokość wypełnienia piankowego: 8 cm Konstrukcja: Drewno lite, płyta wiórowa, sklejka, sololit Wymiary sofy Szerokość: 230 cm Głębokość: 140 cm Wysokość: 83 cm Szerokość siedziska: 200 cm Wysokość siedziska: 38 cm Głębokość siedziska: 71 cm / 130 cm Wysokość nóżek: 5 cm Szerokość podłokietników: 15 cm Powierzchnia spania: 130 x 200 cm Nośność sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące Dodatkowe wyposażenie Schowek: Tak Rozmiar schowka: ok. 130 x 70 cm Umiejscowienie: Pod częścią siedziskową sofy Uwaga: Dekor płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu. Funkcja łóżka Rozkładanie do łóżka: Tak Rozmiar łóżka: 130 x 200 cm Typ rozkładania: Ręczne z opuszczanymi oparciami Dostarczana w elemencie do samodzielnego montażu. Tkanina Monolith dzięki swojej gładkiej powierzchni jest porównywana do aksamitu z delikatnym połyskiem. Ze względu na swoje unikalne właściwości, takie jak trwałość, odporność i wysoka miękkość, jest używana jako tkanina tapicerska. Zaletą tkaniny Monolith jest odporność na peelingowanie i światło. Podczas działania naturalnego światła kolory nie zmieniają swojego wyglądu. Aksamitnie miękka tkanina Monolith jest wykonana w 100% z poliestru o wyższej gramaturze, którą pokrywa specjalna warstwa ochronna. Tworzy ona hydrofobową warstwę, która zapobiega natychmiastowemu wsiąkaniu cieczy. Po zanieczyszczeniu cieczą zalecamy natychmiastowe osuszenie papierowym ręcznikiem. Do czyszczenia używaj wyłącznie specjalnych preparatów do mebli tapicerowanych. Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, tzw. Test Martindale’a. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje zużycie. Im wyższa liczba, tym lepiej. Liczba cykli dla tkaniny Monolith to prawie 100 000. Zwykłe tkaniny w domu mają około 20 000 cykli.
| Szerokość: | 230 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
|---|---|
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Wysoka |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Wariant narożnika | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Rozkładana | Rozkładana |
| Miejsce do przechowywania | Z miejscem do przechowywania |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość nóżek | 5 cm |
| Nośność | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Głębokość siedziska | 71 cm |
| Powierzchnia spania kanapy | 130 x 200 cm |

Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
90×243×143 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
83×230×140 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Prawa, skórzana, lewa
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
82×246×145 cm, rozkładana, drewniana
Do wysłania za 5 tygodni
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Skórzana, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
175×280×85 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
95×240×187 cm, rozkładana, lewa
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie