



Wymiary 40×10 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 22 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał pokrycia: 100% poliester Materiał wypełnienia: 100% poliester Kolor Zielona Brązowa Wymiary Szerokość: 40 cm Długość: 40 cm Grubość: 10 cm Waga: 0,3 kg Specyfikacja Pokrycie z możliwością zdjęcia i prania, zamykane na zamek błyskawiczny Wypełnienie w zestawie Druk jednostronny Zalecana temperatura prania: 30 °C (według etykiety producenta) Nie wybielać Nie suszyć w suszarce bębnowej Dodatki do pokoju dziecięcego Dodatki do pokoju dziecięcego pomagają stworzyć zabawne, przytulne i inspirujące otoczenie, w którym dzieci czują się komfortowo każdego dnia. Dekoracyjne poduszki, tekstylia i inne akcesoria do wnętrz łatwo ożywią wnętrze i nadadzą mu wyjątkowy styl. Dzięki radosnym motywom i delikatnym materiałom, pokój dziecięcy przemieni się w miejsce idealne do odpoczynku, zabawy i chwil pełnych fantazji.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 10 cm |
| Wypełnienie | Pierze, Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Fotopoduszki |
| Kolor | Zielona |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester |
| Rozmiar poduszki | 40 x 40 cm |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Zapięcie | Suwak |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Materiał obicia | 100% poliester |
| Długość | 40 cm |
| Typ | Poduszki dekoracyjne |
| Waga | 0,3 kg |

Prostokątna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
45×120 cm, wałki, hipoalergiczna
W magazynie
55×180 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
50×150 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie