




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 167,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Happy marki Kvalitex wprowadza do sypialni świeżą i optymistyczną atmosferę dzięki zabawnemu wzorowi w paski w delikatnych pastelowych kolorach, które z łatwością ożywią nowoczesny wystrój wnętrza. Wykonana jest w 100% z bawełny typu renforcé, która jest delikatna, oddychająca, a jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu nadaje się do codziennego użytku.Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę pościeli i jest dyskretnie wpuszczone, dzięki czemu nie zakłóca ogólnego wyglądu pościeli. Produkt pochodzi z Republiki Czeskiej istanowi część kolekcji Nowoczesna sypialnia, która opiera się na modnych wzorach, ponadczasowych kolorach i wysokiej jakości materiałach.Przed pierwszym użyciem zalecamy wypranie pościeli – dzięki temu będzie ona jeszcze bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Należy prać na lewej stronie w temperaturze maksymalnie 40°C, najlepiej osobno lub z podobnymi kolorami. Do prania należy używać delikatnych środków piorących bez wybielaczy, aby kolory pozostały piękne. Najlepiej suszyć na wolnym powietrzu lub w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze. W przypadku prasowania wystarczy średnia temperatura. Dzięki temu pościel długo pozostanie piękna i wygodna.Główne zalety produktu: świeży wzór pastelowy, który rozjaśni nowoczesną sypialnię delikatna i oddychająca 100% bawełna renforcé zapewniająca komfort przez cały rok wytrzymały materiał o długiej żywotności i zachowujący swój kształt praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające obsługę łatwa konserwacja i dobra trwałość koloru produkcja czeska z naciskiem na jakość Zawartość opakowania: 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Żółta |
| Gęstość włókien | TC144 |
| Gramatura | 110 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Kvalitex |

90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
135×200 cm, dla dziewczynek, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie

Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie


Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie